O mnie

Kilka słów o mnie…

Elzbieta - zdjecie

Drodzy Czytelnicy, witam serdecznie na moim blogu genealogicznym. Mam na imię Elżbieta i od kilku lat z ogromną pasja odkrywam historię mojej rodziny, dzieje przodków, miejsca w których mieszkali, ich losy… Stąd też ten właśnie blog genealogiczny, do którego śledzenia serdecznie Was zapraszam!


Na blogu tym chciałabym dzielić się z Wami moimi sukcesami i porażkami w odkrywaniu rodzinnej historii, moimi doświadczeniami i radami. Zależy mi bardzo aby to co udało mi się odkryć do tej pory oraz to co odkryję w przyszłości nie pozostało tylko notatką na dnie mojej szuflady. Chciałabym podzielić się moimi odkryciami, doświadczeniami ze światem, udostępnić je innym poszukiwaczom. Jeśli ktokolwiek z Was odnajdzie na mojej stronce swoich przodków, miejsca i fakty, ktore łączą sie także z Jego rodziną lub będzie chciał podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami lub zadać pytanie – bardzo proszę o kontakt. Dzięki pasji genealogicznej poznałam już wielu wspaniałych ludzi – i chętnie poznam kolejnych!

Na początek zapraszam Was do przeczytania artykułu o moich pierwszych krokach ku genealogicznej pasji… Wpis ten znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.